سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

سایت کوپلینا به حفظ حریم خصوصی شما و قوانین آن پایبند می‌باشد و اطلاعات بازدیدکنندگان را نمی‌فروشد و در اختیار دیگران قرار نمی‌دهد. ولی ممکن است این اطلاعات را با شرکا و فروشندگان, نمایندگان و دیگر افرادی که برای آن‌ها کار می‌کنند به منظور فراهم کردن محصولات و سرویس‌های مورد درخواست شما به اشتراک گذارد.

اطلاعات کاربران شامل تعداد بازدید، نوع مرورگر، صفحات بازدید شده، موقعیت، ساعت، تاریخ بازید و اطلاعات فنی شبیه به این موارد می‌باشد.

لطفا توجه داشته باشید ما اطلاعات شما را در پاسخ به درخواست یک احضاریه، درخواست دادگاه یا یک فرایند قانونی و یا دفاع از حقوق قانونی خود در برابر ادعایی ممکن است به اشتراک بگذاریم.

ما به مجموعه‌های دیگر اجازه می‌دهیم که تبلیغات را بر روی کوپلینا ارائه کنند و اطلاعات بازدید‌ها را به صورت ناشناس در اختیار داشته باشند. این شرکت‌ها زمانی که شما از سایت‌های آن‌ها بازدید می‌کنید از اطلاعات شما (اطلاعات کلیلک‌ها, انواع مرور گرها, ساعت و تاریخ, عنوان تبلیغات کلیلک شده و مرور شده و …) که فرد در آن‌ها قابل شناسایی نمی‌باشد به منظور فراهم کردن تبلیغات بهتر و خدمات سودمندتر برای شما استفاده می‌نمایند. ممکن است این شرکت‌ها از Cookie و Web Beacon برای جمع آوری اطلاعات استفاده نمایند.

سایت کوپلینا جهت ارائه خدمات و تجربه کاربری بهتر از کوکی‌ها استفاده خواهد نمود.

تمامی حقوق متعلق به سایت کوپلینا است و کپی برداری از محتوای سایت، با ذکر منبع بلامانع می باشد.